Změny v rybářském řádu 2018

ČRS varuje rybáře: Tištěný řád nestačí! Platí ta pravidla, která jsou na internetu!

Český rybářský svaz nedávno vydal upozornění, aby si rybáři před návštěvou revíru přečetli webové stránky dané místní organizace, která onen revír obhospodařuje. Svaz upozorňuje na to, že na internetových stránkách místních organizací se objevují nejaktuálnější informace a změny, které jsou vždy rozhodující! Proto je důležité si uvědomit, že ani tištěný rybářský řád nemusí vždy stačit. Myslete na to!

„Před návštěvou revíru důrazně doporučujeme nejen zkontrolovat bližší popis revíru v soupisu revírů, ale i informace na webových stránkách organizace, která na revíru hospodaří. Rozhodující jsou vždy informace na webových stránkách, nikoli v papírovém soupisu revírů (v průběhu roku můžou nastávat změny, případně může být revír krátkodobě hájený například z důvodu konání rybářských závodů nebo vysazování ryb),“ píše se na webu České rybářského svazu.

Vedení Svazu tak důrazně doporučuje, aby se rybáři před návštěvou daného revíru důkladně seznámili s aktuálními omezeními a změnami. Jen tak totiž předejdou zbytečným potížím při kontrolách rybářskou stráží.

Český rybářský svaz zároveň naléhá na rybáře, aby nezapomínali k vodě nosit Rybářský řád a soupis revírů. „Připomínáme, že Rybářský řád a soupis revírů je nedílnou součástí povolenky k lovu, a jako takový je vždy nutné ho mít společně s platným Rybářským lístkem, Úlovkovým lístkem a povinnou výbavou vždy při lovu s sebou!“ stojí na webu Českého rybářského svazu.

Pokud jste navíc příznivci lovu 24 hodin, kontrolujte si níže uvedenou tabulku, která se aktualizuje na základě vyjímek schválených MZe.

non_stop_rybareni.jpg

vytvořil(a) webmaster dne 26.02.2018

Český rybářský svaz
místní organizace 332 03 Šťáhlavy, č. p. 653. IČO: 0046812326.
zobrazit na mapě mapka
počet návštěv od r. 2011

administrace zámek    tisk zámek