Výdej povolenek - nouzový režim

Vážení rybáři,

i v této komplikované situaci Vám chceme nabídnout nákup rybářské povolenky v souladu s respektováním všech nařízeních týkající se aktuálního nouzového stavu.

Povolenku si lze dojednat telefonicky nebo i přes SMS u p. Šeby 602 426 781. Uveďte vždy prosím svoje jméno a datum narození a jakou povolenku chcete. Automaticky počítáme s tím, že platíte i členské známky.

Během několika dnů povolenky vytiskneme. Opět v rybárně ve Šťáhlavech povolenky vydáme a to vždy proti hotovosti - prosíme o přesnou částku. Při standartní situaci dostanete v obálce vždy povolenku k rybolovu, známky do členské průkazky a doklad o zaplacení.

Výdej povolenek budeme mít na starosti :

Daniel Lucák 739 011 982

Jiří Kokoška 604 426 007

Zatím nelze odhadnout zájem, nicméně počítáme minimálně s jedním výdejem týdně - pravděpodobně vždy středa 16,00hod. Při velkém zájmu zdvojnásobíme výdeje na dva dny v týdnu tak, abychom netvořili velké skupiny rybářů např. středa + pátek 16,00hod.

vytvořil(a) webmaster dne 31.03.2020

Český rybářský svaz
místní organizace 332 03 Šťáhlavy, č. p. 653. IČO: 0046812326.
zobrazit na mapě mapka
počet návštěv od r. 2011

administrace zámek    tisk zámek

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat